Εκλογές 2023: Αυτοί είναι οι 300 της νέας Βουλής - Αναλυτικά τα ονόματα - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-laikoyra.gr ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΛΑΪΚΟΥΡΑ-ΝΕWS

ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ-laikoyra.gr ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΛΑΪΚΟΥΡΑ-ΝΕWS

meliomixa@gmail.com Όλα όσα συμβαίνουν στην Ημαθία Τηλέφωνο¨6908469429

Home Top Ad

Responsive Ads Here

Post Top Ad

Responsive Ads Here

FACEBOOK

23 Μαΐ 2023

Εκλογές 2023: Αυτοί είναι οι 300 της νέας Βουλής - Αναλυτικά τα ονόματα

 


Εκλογές 2023: Αυτοί είναι οι 300 της νέας Βουλής - Αναλυτικά τα ονόματαShare

Οι εκλογές της 21ης Μαΐου ολοκληρώθηκαν με επικράτηση της Νέας Δημοκρατίας. Ειδικότερα, στο 99,70% της ενσωμάτωσης, τα ποσοστά των κομμάτων μετά την εκλογική αναμέτρηση της Κυριακής έχουν ως εξής:

  • ΝΔ: 40,79% με 146 έδρες
  • ΣΥΡΙΖΑ: 20,07% με 71 έδρες
  • ΠΑΣΟΚ: 11,46% με 41 έδρες
  • ΚΚΕ: 7,23% με 26 έδρες
  • Ελληνική Λύση: 4,45% με 16 έδρες

H ορκωμοσία των βουλευτών που εξελέγησαν θα γίνει την Κυριακή 28 Μαΐου ενώ την επομένη, τη Δευτέρα 29 Μαΐου, η βουλή θα διαλυθεί για να προκηρυχθούν οι νέες εκλογές, που θα διεξαχθούν στις 25, κατά πάσα πιθανότητα, Ιουνίου.

Οι 300 της νέας Βουλής ανά κόμμα είναι οι εξής:

      ΝΔ

  • ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου – Ηλείας
  • ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού – Επικρατείας
  • ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ) του Αριστείδη – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα – Λέσβου
  • ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου – Ζακύνθου
  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ – Αχαΐας
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου – Αργολίδος
  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου – Καστοριάς
  • ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Ηρακλείου
  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου – Ηλείας
  • ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοστόμου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου – Πέλλας
  • ΒΕΝΙΕΡΗΣ-ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωσήφ – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου – Ημαθίας
  • ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου – Αρκαδίας
  • ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου – Α’ Πειραιώς
  • ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του Αναστασίου – Χανίων
  • ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δρακούλη – Β’ Πειραιώς
  • ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Βασιλείου – Κυκλάδων
  • ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου – Κιλκίς
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου – Γρεβενών
  • ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου – Θεσπρωτίας
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή – Χαλκιδικής
  • ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Σωτηρίου – Κέρκυρας
  • ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Μιχαήλ – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη – Λακωνίας
  • ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου – Έβρου
  • ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου – Κορινθίας
  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ηλία – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου – Ευβοίας
  • ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη – Δωδεκανήσου
  • ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη – Λευκάδας
  • ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ – Α’ Αθηνών
  • ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου – Λάρισας
  • ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Σπυρίδωνος-Διονυσίου – Κεφαλληνίας
  • ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Ανδρέα – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα – Σερρών
  • ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΚΑΤΣΑΝΔΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη – Αχαΐας
  • ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη – Α’ Πειραιώς
  • ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Βασιλείου – Ευβοίας
  • ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα – Λάρισας
  • ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη – Α’ Αθηνών
  • ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα – Ρεθύμνης
  • ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου – Ηρακλείου
  • ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Αθηνών
  • ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Σταματίου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία – Δωδεκανήσου
  • ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευριπίδη – Πιερίας
  • ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη – Λακωνίας
  • ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου – Βοιωτίας
  • ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη-Παναγιώτη – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τριανταφύλλου – Δράμας
  • ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου – Πρέβεζας
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Κοζάνης
  • ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου – Β’ Δυτικής Αττικής
  • ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Καρδίτσας
  • ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου – Καβάλας
  • ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Μεσσηνίας
  • ΛΙΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη – Β’ Πειραιώς
  • ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου – Επικρατείας
  • ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ – Μαγνησίας
  • ΜΑΝΗ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου – Πιερίας
  • ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β’ Πειραιώς
  • ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αντωνίου – Χίου
  • ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Έβρου
  • ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη – Α’ Πειραιώς
  • ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ – Κυκλάδων
  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου – Χανίων
  • ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του Ελευθερίου – Πιερίας
  • ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου – Ημαθίας
  • ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Φωκίδας
  • ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου – Μαγνησίας
  • ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Β’ Δυτικής Αττικής
  • ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου – Ηλείας
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΩΜΑΪΣ (ΤΖΙΝΑ) του Γεωργίου – Ευρυτανίας
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη – Καβάλας
  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δαμιανού – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του Χρήστου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αστερίου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου – Φλώρινας
  • ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου – Δωδεκανήσου
  • ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ – Καβάλας
  • ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Λεωνίδα – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου – Α’ Αθηνών
  • ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ανδρέα – Α’ Αθηνών
  • ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ – Λασιθίου
  • ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου – Α’ Αθηνών
  • ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου – Επικρατείας
  • ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Μεσσηνίας
  • ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Γεωργίου – Ηρακλείου
  • ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου – Τρικάλων
  • ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου – Επικρατείας
  • ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου – Επικρατείας
  • ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΔΙΟΝΥΣΗΣ) του Ευαγγέλου – Πέλλας
  • ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου – Φθιώτιδας
  • ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισιδώρου – Σάμου
  • ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού – Ροδόπης
  • ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη – Επικρατείας
  • ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη – Άρτας
  • ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου – Α’ Αθηνών
  • ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου – Κορινθίας
  • ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου – Ιωαννίνων
  • ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου – Μαγνησίας
  • ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου – Καρδίτσας
  • ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου – Ξάνθης
  • ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη – Κυκλάδων
  • ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη – Αχαΐας
  • ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή – Λάρισας
  • ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου – Σερρών
  • ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου – Επικρατείας
  • ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών

      ΣΥΡΙΖΑ

  • ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή – Επικρατείας
  • ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου – Αχαΐας
  • ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου – Επικρατείας
  • ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου – Κέρκυρας
  • ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ( ΕΦΗ) του Θεμιστοκλή – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου – Ηρακλείου
  • ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου – Κοζάνης
  • ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου – Α’ Αθηνών
  • ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – Αργολίδος
  • ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου – Άρτας
  • ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΓΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Σωτηρίου – Πιερίας
  • ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Αθανασίου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Παύλου – Καβάλας
  • ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Γεωργίου – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν – Ξάνθης
  • ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου – Α’ Αθηνών
  • ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου – Επικρατείας
  • ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΘΡΑΣΚΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου – Ηλείας
  • ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου – Λάρισας
  • ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου – Β’ Πειραιώς
  • ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Άγγελου – Ευβοίας
  • ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Λάρισας
  • ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου – Τρικάλων
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Άγγελου – Αχαΐας
  • ΛΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη – Χαλκιδικής
  • ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού – Έβρου
  • ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου -Ηρακλείου
  • ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ – Μαγνησίας
  • ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία – Καρδίτσας
  • ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη – Πρέβεζας
  • ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – Λέσβου
  • ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα – Δράμας
  • ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου -Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου -Αχαΐας
  • ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία – Αρκαδίας
  • ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ – Κιλκίς
  • ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου – Φλώρινας
  • ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου – Χανίων
  • ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα – Βοιωτίας
  • ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου – Β’ Πειραιώς
  • ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου – Φθιώτιδας
  • ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου – Ιωαννίνων
  • ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευάγγελου – Κυκλάδων
  • ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ – Πέλλας
  • ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου – Α’ Αθηνών
  • ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στεφάνου – Ιωαννίνων
  • ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου – Ημαθίας
  • ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου – Επικρατείας
  • ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Σερρών
  • ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Α’ Πειραιώς
  • ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου – Δωδεκανήσου
  • ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή – Β’ Δυτικής Αττικής
  • ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ – Ροδόπης
  • ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα – Μεσσηνίας
  • ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου – Κορινθίας

      ΠΑΣΟΚ

  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου – Μεσσηνίας
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ του Νικολάου – Πέλλας
  • ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Ηρακλείου
  • ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΜΑΡΙΑ (ΜΙΛΕΝΑ) του Γεωργίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή – Ροδόπης
  • ΒΑΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ του Φανουρίου – Ηρακλείου
  • ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου – Α’ Αθηνών
  • ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του Λεωνίδα – Λακωνίας
  • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη – Β’ Πειραιώς
  • ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη – Επικρατείας
  • ΚΑΖΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου – Ευβοίας
  • ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη – Ηλείας
  • ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Δημητρίου – Κοζάνης
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου – Αρκαδίας
  • ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη – Λάρισας
  • ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου – Επικρατείας
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου – Χίου
  • ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου – Βοιωτίας
  • ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή – Ξάνθης
  • ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Κέρκυρας
  • ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – Δωδεκανήσου
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου – Δράμας
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου – Τρικάλων
  • ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου – Χαλκιδικής
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου – Καρδίτσας
  • ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα – Αχαΐας
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαριλάου – Λέσβου
  • ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου – Κιλκίς
  • ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου – Αργολίδος
  • ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Νικολάου – Λασιθίου
  • ΣΤΑΡΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημήτριου – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΤΑΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη – Κορινθίας
  • ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου – Σερρών
  • ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη – Ιωαννίνων
  • ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου – Φθιώτιδας
  • ΧΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη – Ρεθύμνης
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Ανέστη – Α’ Ανατολικής Αττικής

      ΚΚΕ

  • ΑΜΠΑΤΙΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεράσιμου – Α’ Πειραιώς
  • ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΔΙΓΕΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΕΜΙΝΑ) του Αναστασίου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΚΟΣ) του Θεοφάνη – Ιωαννίνων
  • ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου – Α’ Αθηνών
  • ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Κλεομένη – Τρικάλων
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου – Αχαΐας
  • ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του Παναγιώτη – Κοζάνης
  • ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σαράντου – Μεσσηνίας
  • ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Φθιώτιδας
  • ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΚΤΕΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Θεοφύλακτου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη – Λάρισας
  • ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ – Β’ Πειραιώς
  • ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου – Χανίων
  • ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου – Ευβοίας
  • ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου – Μαγνησίας
  • ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου – Αιτωλοακαρνανίας
  • ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα – Επικρατείας
  • ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου – Β’ Θεσσαλονίκης
  • ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δανιήλ – Ηρακλείου
  • ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου -Β’ Δυτικής Αττικής

      Ελληνική Λύση

  • ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του Χρήστου – Β3′ Νότιου Τομέα Αθηνών
  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου – Β2′ Δυτικού Τομέα Αθηνών
  • ΑΡΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου – Ευβοίας
  • ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΧΑΪΔΩ του Δημητρίου – Β’ Πειραιώς
  • ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Λάρισας
  • ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ – Αχαΐας
  • ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου – Β1′ Βόρειου Τομέα Αθηνών
  • ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου – Α’ Αθηνών
  • ΚΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα – Α’ Θεσσαλονίκης
  • ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη – Σερρών
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του Χρήστου – Έβρου
  • ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου – Επικρατείας
  • ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου – Ημαθίας
  • ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Θεοδώρου – Α’ Ανατολικής Αττικής
  • ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως – Β’ Θεσσαλονίκης

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here

Σελίδες